Kolejny diler odpowie za handel narkotykami

Dzięki dowodom zgromadzonym przez mińskich kryminalnych, przedstawiono zarzut handlu środkami odurzającymi, 19-letniemu Mateuszowi Z. Mężczyzna odpowie niebawem przed sądem za popełnione przestępstwa. Grozi mu kara do 10 lata pozbawienia wolności. Policjanci pracują już przy kolejnych sprawach dotyczących podobnych sytuacji.

Policjanci z Mińska Mazowieckiego od kilku miesięcy pracowali nad rozwikłaniem sprawy dotyczącej handlu narkotykami w Mińsku Mazowieckim. Jednym z mężczyzn, który trafił pod policyjną „lupę” był 19-letni Mateusz Z. Podczas jednej z policyjnych realizacji policjanci zabezpieczyli u niego 23 gramy marihuany.
Kryminalni próbowali zdobyć informacje, które potwierdzały, że mężczyzna może być zamieszany w handel narkotykami. W efekcie kolejnych realizacji potwierdziły się podejrzenia, że Mateusz Z. sprzedaje narkotyki.
Ostatecznie Mateusz Z. usłyszał dwa zarzuty karne, udzielania środków odurzających i udzielania ich w celu osiągnięcia korzyści finansowych. Mężczyzna odpowie teraz przed Sądem. Grozi mu za to kara do 10 lat pozbawienia wolności.

DN
KPP MIŃSK MAZOWIECKI

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
Zobacz także

» Śnieg zaskoczył kierowców

Dwie osoby ranne to skutki wypadku drogowego, do jakiego doszło 4 marca w godzinach porannych na drodze krajowej nr 63. Na zaśnieżonym odcinku drogi zderzyły się samochody fiat i opel....

» Z furtką na wózku

Dwaj mieszkańcy Sulejówka ukradli elementy ogrodzenia prywatnej posesji. Łupem długo się nie cieszyli, bo zostali zatrzymani w drodze na skup złomu.

» Kradł kable w opuszczonym budynku

Policjanci z Sulejówka wykryli sprawcę kradzieży kabli z instalacji elektrycznej, do której doszło w opuszczonym budynku.

» Borsuk w Grzebowilku

Policyjny Borsuk będzie miło wspominał spotkanie z przedszkolakami z oddziałów przedszkolnych w Publicznej Szkole Podstawowej w Grzebowilku. Maluchy zrobiły na mundurowych niesamowite...

» Kradzione lepsze?

Zatrzymano trzy osoby podejrzane o współudział we włamaniach do domków letniskowych i niezamieszkałych domów. Niektóre fanty, m.in. stylowe łoże, służyły im na co dzień.

Dodaj komentarz

Komentarze zawierające wulgaryzmy, naruszające dobra osobiste, niezgodne z normami życia społecznego nie będą publikowane