Kolejny diler odpowie za handel narkotykami

Dzięki dowodom zgromadzonym przez mińskich kryminalnych, przedstawiono zarzut handlu środkami odurzającymi, 19-letniemu Mateuszowi Z. Mężczyzna odpowie niebawem przed sądem za popełnione przestępstwa. Grozi mu kara do 10 lata pozbawienia wolności. Policjanci pracują już przy kolejnych sprawach dotyczących podobnych sytuacji.

Policjanci z Mińska Mazowieckiego od kilku miesięcy pracowali nad rozwikłaniem sprawy dotyczącej handlu narkotykami w Mińsku Mazowieckim. Jednym z mężczyzn, który trafił pod policyjną „lupę” był 19-letni Mateusz Z. Podczas jednej z policyjnych realizacji policjanci zabezpieczyli u niego 23 gramy marihuany.
Kryminalni próbowali zdobyć informacje, które potwierdzały, że mężczyzna może być zamieszany w handel narkotykami. W efekcie kolejnych realizacji potwierdziły się podejrzenia, że Mateusz Z. sprzedaje narkotyki.
Ostatecznie Mateusz Z. usłyszał dwa zarzuty karne, udzielania środków odurzających i udzielania ich w celu osiągnięcia korzyści finansowych. Mężczyzna odpowie teraz przed Sądem. Grozi mu za to kara do 10 lat pozbawienia wolności.

DN
KPP MIŃSK MAZOWIECKI

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
Zobacz także

» Debaty społeczne czas zacząć

Rozpoczął się kolejny cykl debat społecznych poświęconych tematyce bezpieczeństwa.

» Włamanie do domku letniskowego

W okresie od września 2015 roku do 5 lutego br. w miejscowości Kózki doszło do włamania do domku letniskowego.

» Kradzież drzewa

1 lutego w KPP Łosice mieszkaniec gminy Międzyrzec Podlaski złożył zawiadomienie o kradzieży drzewa.

» Wpłacił zaliczkę, przyczepy nie otrzymał

1 lutego do łosickiej Komendy Powiatowej Policji zgłosił się 37-letni mieszkaniec gminy Platerów, który złożył zawiadomienie o oszustwie.

» Zarzuty dla recydywisty

28 stycznia prokurator rejonowy w Mińsku Mazowieckim skierował do mińskiego Sądu Rejonowego akt oskarżenia przeciwko Arturowi K., który dokonał pobicia.

Dodaj komentarz

Komentarze zawierające wulgaryzmy, naruszające dobra osobiste, niezgodne z normami życia społecznego nie będą publikowane